Městská část Praha - Újezd - Kateřinské náměstí 465/1, 149 00 Praha 4 - Újezd u Průhonic
Tel.: 272690692, | e-mail: info@praha-ujezd.cz | datová schránka: 2w9bx6s

Seznam firem působících v městské části

Autoškola AMS

internetová adresa: www.autoskola-sazima.cz

Autoškola AMS Vám poskytne kvalitní a cenově příjemnou výuku pro získání řidičského oprávnění sk. B tj. pro osobní automobil. Dále nabízí kondiční jízdy k obnovení Vaší řidičské sebedůvěry a bezpečnosti jak v centru města, v nákupních střediscích, tak i mimo Prahu. K jízdám máte na výběr Mercedes 320 CDI s automatickou převodovkou, nebo Ford Fusion 1.4 s manuální převodovkou. Obě vozidla jsou zánovní, nekuřácká, klimatizovaná. Majitel a současně učitel, pan Sazima, je klidný, trpělivý s bohatými zkušenostmi a vyhoví Vašim termínovým požadavkům.

Bristot

internetová adresa: www.bristot.cz

Mimo hlavní produkt, značkovou praženou kávu BRISTOT, Vám nabídne i další doplňkový sortiment zboží. Vaší provozovnu pomůže vybavit potřebným inventářem a reklamním materiálem, který je nezbytný k podpoře prodeje kávy Bristot ve vaší provozovně. Doporučí a zajistí vhodnou techniku k přípravě teplých nápojů, zaškolí obsluhu a zajistí Vám řádnou a trvalou údržbu všech přístrojů.

Clonet Computers

internetová adresa: www.market.clonet.cz

Prodej a kompletní servis PC. Poradíme Vám s výběrem notebooku, sestavíme PC dle Vašich požadavků, nebo si jej můžete nakonfigurovat sám na našem e-shopu a my Vám jej dodáme až domů. Dále provádíme přestavby starších počítačů, instalace operačních systémů, odvirování a údržbu PC, správu sítí a tvorbu webových prezentací. V našem sortimentu naleznete také výhodnou nabídku spotřební elektroniky – LCD a plasmové TV, MP3 přehrávače, videokamery, digitální fotoaparáty, mobilní telefony a GPS produkty.

Fairově s.r.o.

internetová adresa: www.fairove.cz

Značka Fairově vznikla 6. června 2006 s cílem zpřístupnit spotřebitelům v České Republice produkty Fair trade, jakými jsou kromě jiného káva, čaj, čokoláda, kakao a koření, vše v bio kvalitě. Záhy byl původní e-shop rozšířen o velkoobchod těmito produkty a v únoru roku 2008 vznikla společnost Fairově s.r.o. Ta své výrobky nabízí také do firem jako dárky, zajišťuje catering a své místo v nabídce Fair trade produktů pro firmy má i káva do automatů. Společnost Fairově s.r.o. se stala v polovině roku 2009 jedním z prvních dodavatelů Fair trade produktů do maloobchodní sítě Tesco v České Republice. Sociální hnutí Fair trade prosazuje platbu „spravedlivých cen“ a tím pomáhá producentům z rozvojových zemí světa, kteří tak mohou investovat do rozvoje svých výrobních družstev či do místní infrastruktury.

IDEALITY, realitní kancelář

internetová adresa: www.ideality.cz

Ideální reality, úvěry a pojištění. Naším cílem je pomáhat lidem s bydlením. U nás získáte nejen klasické služby spočívající ve zprostředkování koupě, prodeje, výměny či pronájmu nemovitostí, ale navíc i úvěry a pojištění.

Kabelservis spol. s r.o.

internetová adresa: www.kabelservis.cz

Firma Kabelservis poskytuje širokou nabídku TV kanálů a vysokorychlostní připojení k internetu.

RD Praha

internetová adresa: www.rdpraha.cz

Nabízíme: veškeré poradenství při výběru a specifikaci Vašeho domu, pomoc při výběru a nákupu pozemku, poradenství při financování výstavby (hypotéky), zpracování kompletní projektové dokumentace pro stavební povolení, vyřízení stavebního povolení, výstavbu spodní stavby a stavebně technický dozor, dodávku krbu, sauny, bazénu, zahradních úprav a další.