Městská část Praha - Újezd - Kateřinské náměstí 465/1, 149 00 Praha 4 - Újezd u Průhonic
Tel.: 272690692, 272690545 | e-mail: info@praha-ujezd.cz | datová schránka: 2w9bx6s

Běh pro dobrou věc 2018

Městská část pořádala v sobotu 15. září 2018 již II. ročník charitativního běhu pro dobrou věc. Finanční výtěžek z této akce byl stejně jako v loňském roce věnován Nadaci Naše dítě. Účastníci se za krásného počasí sešli v areálu fotbalgolfu, kde byl pro ně připraven doprovodný program. Závod byl odstartován v 14.00 hodin a všechny závodníky čekala trať dlouhá 4 200 m. I když nešlo o klasické závodění, někteří běžci si sáhli na dno sil. Na startovném se vybralo 24 500 Kč. Tato částka je sice nižší než v minulém ročníku, ale pocit z toho, že pomáháte někomu, kdo to potřebuje, je hřejivý. O účelu, na který Nadace Naše dítě vybranou částku použije, Vás budeme informovat.
Závěrem bychom chtěli poděkovat nejen všem účastníkům, ale i firmě Teekanne, která poskytla pro běžce nápoje a společnosti REMAX za krásný skákací hrad.