Městská část Praha - Újezd - Kateřinské náměstí 465/1, 149 00 Praha 4 - Újezd u Průhonic
Tel.: 272690692, 272690545 | e-mail: info@praha-ujezd.cz | datová schránka: 2w9bx6s

11. ročník hokejového utkání

V letošním roce újezdský tým nenastoupil proti svému letitému soupeři, MČ Praha – Šeberov, který nedokázal dát dohromady potřebný počet hráčů.
V sobotu 23. dubna se od 14.00 hodin odehrálo na zimním stadionu ve Velkých Popovicích přátelské utkání zástupců městské části Praha – Újezd a HC Jižní Město, které hraje 3. ligu odborářské soutěže.
Hráči obou týmů odvedli skvělé výkony, ale lépe byli připraveni hráči z Jižního Města, kteří vyhráli nad Újezdem 7:9.
Za Újezd nastoupili (hráči na fotografii v tmavých dresech): horní řada – Lukáš Matějovský, Václav Drahorád, Roman Hartman, Vladimír Hříbek ml., Zdeněk Banseth, Daniel Daič, Josef Janeček, dolní řada – Libor Basik, Petr Novák, David Svoboda, Karel Drahorád, Petr Šťovíček (děti – Dominik Vlach a Adam Matějovský).
Jména hráčů z Jižního Města nebyla dodána.
Fotografie.

10. ročník hokejového utkání

Přátelské hokejové utkání mezi městskými částmi Praha – Újezd a Praha – Šeberov bylo zahájeno v 17. 00 hodin v sobotu 25. dubna 2015 na zimním stadionu HC Velké Popovice. Oba celky proti sobě nastoupily již po desáté. Někteří hráči byli účastníky všech minulých utkání a těch deset let od prvního ročníku bylo znát, chyběla fyzická příprava a trochu se vytratila i bruslařská rychlost. I přes to nechyběly krásné hokejové momenty a po celých 60 minut byla hra vyrovnaná. Újezd nakonec vyhrál 5:4.
Za Újezd nastoupili: gólman David Hruška, Lukáš Matějovský, Roman Hartman, Václav Drahorád, Zdeněk Banset, Zdeněk Kroužek, Jiří Vlach, Petr Novák, David Svoboda, Jiří Vlach ml, Daniel Daič a nehrající kapitán Daniel Hakl.
Branky: 2 L. Matějovský a po 1 D. Svoboda, R. Hartman a Z. Kroužek.
Dosavadní bilance újezdského týmu: 8 x vítězství, 1 x remíza a 1 x prohra.
Fotografie si můžete prohlédnout zde.

9. ročník hokejového utkání

Přátelské hokejové utkání mezi MČ Praha – Újezd a MČ Praha Šeberov se odehrálo v sobotu 5.dubna 2014 na zimním stadionu Velké Popovice. A opravdu se hrálo v přátelském duchu. Celé utkání se odehrávalo s vyrovnanými výkony na obou stranách. Útočící hráči zakládali krásné akce, ale koncovka jim moc nevycházela. Obranné řady si střežily své posty a splnily svoje úkoly – nepouštět útočníky k častému zakončení. Někdy se jim to nepovedlo. Obě mužstva odcházela z ledové plochy za nerozhodného stavu 3 : 3.
Za Újezd nastoupili: Lukáš Matějovský, Roman Hartman, Václav Drahorád, Zdeněk Banset, Zdeněk Kroužek, Jiří Vlach, Břetislav Moťka, František Daňo, Roman Kodl, Petr Kroupa, Petr Novák, Rosťa Pudil, David Svoboda, Jiří Vlach ml. a Vlach nejml.
Branky: Lukáš Matějovský 3×
Za Šeberov nastoupili: Václav Kruška, Václav Fanta, Radek Dvorák, Pavel Nykl, Pavel Veselý, Petr Hrubý, Jaroslav Nykl, Jan Sedlák, Miloš Bambas a Mirek Trmal. Branky: neuvedeno

8. ročník hokejového utkání

Letošní osmé přátelské hokejové utkání mezi MČ Praha – Újezd a MČ Praha Šeberov se odehrálo v sobotu 23.března 2013 na zimním stadionu HC Slavia Praha. Hokejisté reprezentující Újezd nastoupili proti favorizovanému týmu z Šeberova, který Újezdu při loňském utkání nasázel 17 branek. Po vzájemné dohodě vedoucích obou mužstev mohli k utkání nastoupit i hráči mladší 40 let – za Újezd to byli tři ve věku 36 let a za Šeberov 26 letý brankář a současný hráč HC Bohemians Praha. Utkání se od samého začátku hrálo v poměrně svižném tempu a bylo vyrovnané. První a druhou branku vstřelil Újezd. Šeberov snížil svou první brankou dvougólový náskok a opět byl ve hře. Jenže lépe připravení hráči Újezdu vstřelili třetí, čtvrtou, pátou a šestou branku. Šeberovští hráči se v závěru třetí třetiny zmohli na druhý gól a tím jen upravili výsledek na konečných 6 : 2 z pohledu Újezdu. Děkuji všem hráčům za výborný výkon a také gólmanovi, který se do branky postavil téměř po 10 letech a svými dobrými zákroky překvapil všechny spoluhráče i sám sebe.

Za Újezd nastoupili: vrchní řada zleva doprava – Lukáš Matějovský, Břetislav Moťka, Roman Hartman, Martin Kocura, Zdeněk Kroužek, Jiří Vlach ml., Jaroslav Smejtek a Miroslav Franc spodní řada zleva doprava – František Pomahač, David Svoboda, Václav Drahorád, Jiří Vlach, Petr Novák a František Daňo

Branky: 2 x Roman Hartman, 2× František Daňo, 1 x Jiří Vlach ml. 1 x Václav Drahorád

Zde si můžete prohlédnout fotografie z utkání.

7. ročník hokejového utkání

Sedmé přátelské hokejové utkání mezi MČ Praha – Újezd a MČ Praha Šeberov se odehrálo 31.března 2012 na zimním stadionu HC Slavia Praha. Amatérští hokejisté z Újezdu nastoupili proti silnému týmu, který nám na ledě nedal žádnou šanci a vyhrál v rozdílu jedné hokejové třídy 17 : 4. Poprvé újezdští hokejisté poznali hořkost porážky. S vysokou porážkou jsme se smířili. Šeberov ve svém týmu měl několik hokejistů z HC Velké Popovice (přebor). Po vzájemné dohodě nastoupil za Šeberov J. Hrtl (1. Liga HC Beroun) a za Újezd V. Drahorád (2. Liga HC Děčín). Příštího ročníku se budou moci zúčastnit jen neregistrovaní amatérští hráči.

Za Újezd nastoupili: Zamrazil Radek, Čížek Tomáš, Kroužek Zdeněk, Daňo František, Krechler Petr, Drahorád Václav, Drahorád Václav ml., Hartman Roman, Svoboda David, Vlach Jiří, Kučera Petr, Ambros David, Matějovský Lukáš.

Zde si můžete prohlédnout fotografie z utkání.

6. ročník hokejového utkání

Letošní rok se konal již 6. ročník přátelského hokejového utkání mezi zástupci městské části Praha – Újezd a městské části Praha – Šeberov. Zápas se odehrál v sobotu 9. 4. 2011 na stadionu HC Slávia Praha. Utkání se odehrálo ve velmi svižném tempu s nádhernými akcemi na obou stranách. Nic na plat, po odehraných zkrácených třech třetinách na 15 minut Újezd zaslouženě vyhrál 9 – 8. Jako každý rok naše městská část nezažila hořkost porážky.

Sestava Újezdu: R.Randuška, D.Svoboda, Z.Kroužek,V.Dra­horád, P. Novák, Vl.Hříbek , J.Barák, R. Hartman,V.Drahorád ml., J.Barák ml., J.Žemlička, K.Drahorád, gólman R.Sova.

Zde si můžete prohlédnout fotografie z utkání.

5. ročník hokejového utkání

Amatérští hokejisté reprezentující MČ Praha – Újezd a MČ Praha – Šeberov se dne 20.3.2010 utkali v přátelském hokejovém utkání na zimním stadionu Velkých Popovic. Začátek utkání měl celek Újezdu pevně pod kontrolou a zanedlouho vedl 4 : 0 i přes to, že za Šeberov nastoupil J. Hertl (21 let), odchovanec HC Slavia Praha. V současné době působí v Havlíčkově Brodě, který hraje 1. hokejovou ligu. Trenér Šeberova J.Kastner neinformoval celek Újezdu o nástupu profesionálního hráče. Byl to nesportovní a nekorektní počin trenéra, ale újezdští hokejisté se s tím smířili. V průběhu téměř celého utkání Šeberov dotahoval výrazný brankový rozdíl. V závěru utkání se šeberovští hokejisté dostali do vedení, ale Újezd bojoval co mu síly stačily a zaslouženě uhrál remízu 10 : 10. Nejlepším střelcem byl J.Hertl, který vstřelil 6 branek. Ani v 5. ročníku hokejového utkání Újezd neokusil hořkost porážky.

Statistika: vítězství 4, remíza 1, prohra 0, celkové skóre 50:31

Zde si můžete prohlédnout fotografie z utkání.

Hokejové utkání 2009 – 4. ročník

K tradičnímu přátelskému utkání letos již počtvrté nastoupily týmy amatérských hokejistů, které reprezentovaly MČ Praha – Šeberov a MČ Praha – Újezd. Od prvního okamžiku utkání bylo nasazení obou mužstev velké. Herním projevem překvapil nejen Jaroslav Nykl, který reprezentoval MČ Praha – Újezd, ale i ostatní hráči na obou stranách. Šeberov nastoupil s novými posilami, ale na dobře sehraný tým Újezdu nenašel vhodné kombinační akce, které by překvapily bránící hráče a dobře připraveného golmana. Ve třetí třetině se podařilo starostovi vstřelit 10. gól do branky Šeberova, a tím přispěl k velkému rozdílu v celkovém výsledku. Hostující celek Újezdu po čtvrté v řadě přehrál šeberovský tým jednoznačně v poměru 12 : 4.

Rádi bychom poděkovali všem zúčastněným hráčům a obyvatelům MČ Šeberova a Újezdu za podporu v hledišti. Již nyní se těšíme na další ročník v roce 2010.

Zde si můžete prohlédnout fotografie z utkání.

Hokejové utkání 2008 – 3.ročník

Městské části Praha – Újezd a Praha – Šeberov dne 21.3.2008 od 17.00 hodin odehrály již 3. přátelské hokejové utkání na zimním stadionu HC Slavia Praha v Edenu. Hokejové klání bylo vyrovnané a městská část Praha – Újezd v poměru 10 : 9 vyšla ze zápasu jako vítěz. Celé utkání se odehrávalo jako vždy v příjemné atmosféře, ke které přispěli fanoušci obou mužstev.

2. Ročník hokejového zápasu Újezd proti Šeberovu

Úřad městské části Praha – Újezd společně s úřadem městské části Praha – Šeberov uspořádal v sobotu 7. dubna 2007 od 14,00 hod již 2. ročník přátelského utkání amatérských hokejistů. Zápas se opět konal na zimním stadionu Eden (HC Slavia Praha) ve Vršovicích. V hokejovém utkání proti sobě nastoupili zastupitelé, zaměstnanci a občané městské části Praha – Újezd proti městské části Praha – Šeberov.

Tým z Újezdu zvítězil nad Šeberovem 10:3.

Hráčům gratulujeme a divákům z Újezdu i Kateřinek za jejich povzbuzování děkujeme!

Zde si můžete prohlédnout fotografie z utkání.

1. Ročník hokejového zápasu Újezd proti Šeberovu

Úřad městské části Praha – Újezd společně s úřadem městské části Praha – Šeberov uspořádal v sobotu 25. března 2006 od 16,00 hod 1. ročník přátelského utkání amatérských hokejistů. Zápas se konal na zimním stadionu Eden (HC Slavia Praha), Vladivostocká 1460/10, Praha 10 – Vršovice. V hokejovém utkání proti sobě nastoupili zastupitelé, zaměstnanci a občané městské části Praha – Újezd proti městské části Praha – Šeberov.

Tým z Újezdu zvítězil nad Šeberovem 8:5.

Hráčům gratulujeme a divákům z Újezdu i Kateřinek za jejich povzbuzování děkujeme!

Zde si můžete prohlédnout fotografie z utkání.