Městská část Praha - Újezd - Kateřinské náměstí 465/1, 149 00 Praha 4 - Újezd u Průhonic
Tel.: 272690692, | e-mail: info@praha-ujezd.cz | datová schránka: 2w9bx6s

Vítání občánků 2013

Listopad 2013

V pondělí 11. listopadu přivítal starosta ve společenském sálu domu služeb 12 našich nejmenších spoluobčánků. Po krátkém proslovu předal rodičům dárkovou poukázku v hodnotě 500,– Kč na nákup zboží dle vlastního výběru v obchodě drogerie Algy. Součástí setkání bylo také společné fotografování rodičů s miminkem fotografkou Petrou Hilmarovou. Sada fotografií je dalším dárkem, který rodiče od městské části obdrží.

11.11.2013 byli přivítáni: Maxmilián Fošum, Eliška Šimková, Daniel Urbiš, Nikola Šafářová, Adina Drechslerová, Tereza Perry, Matěj Svoboda, Natálie Vlachová, Ondřej Havrda, Elen Šturmová, Kryštof Kánocz, Vojtěch Lacina.

Fotografie si můžete prohlédnout zde.

Duben 2013

22. dubna proběhlo první letošní vítání občánků, a to opět ve společenském sále domu služeb v ulici Vodnická. Starosta krátkým proslovem přivítal do života 16 nově narozených občánků Rodiče se poté podepsali do pamětní knihy a obdrželi poukázku v hodnotě 500,– Kč na nákup zboží dle vlastního výběru v obchodě drogerie Algy. Součástí setkání bylo také společné fotografování rodičů s miminkem fotografkou Petrou Hilmarovou.

Všem přejeme touto cestou ještě jednou hodně štěstí, zdraví a lásky.

22.4. byli přivítáni: Viktor Hampl, Viktorie Marešová, Dominik Trutnovský, Anežka Vlčková, Tadeáš Perůtka, Tereza Žambůrková, Radim Nenka, Johana Limberská, Nela Kobíková, Kamil Boschat, Josef Šindelář, Vojtěch Vopěnka, Lukáš Zach, Sebastian Brůna, Lucie Čáslavová a David Loukotka.

Fotografie si můžete prohlédnout zde.