Městská část Praha - Újezd - Kateřinské náměstí 465/1, 149 00 Praha 4 - Újezd u Průhonic
Tel.: 272690692, | e-mail: info@praha-ujezd.cz | datová schránka: 2w9bx6s

Vítání občánků 2012

Září 2012

Pondělí 24. září bylo dnem, kdy se v letošním roce podruhé konalo vítání nově narozených občánků. Starosta městské části Václav Drahorád přivítal ve společenském sálu domu služeb 13 našich nejmenších spoluobčánků. Poté, co se rodiče podepsali do pamětní knihy, obdrželi dárkovou poukázku v hodnotě 500,– Kč na nákup zboží v drogerii Algy. Dalším dárkem, který městská část dětem věnuje, je sada fotografií každé rodiny.

24.9 2012 byli přivítáni: Viktor Voják, Klára Slámová, Přemysl Lepš, Filip Šmidmayer, Vojtěch Šlais, Lukáš Drechsler, Filip Ševčík, Eliška Vašáková, Zuzana Votavová, Magdaléna Pelikánová, Alžběta Pelikánová, Dan Sýkora a Alžběta Zoulová.

Fotografie si můžete prohlédnout zde.

Duben 2012

Na letošním prvním vítání občánků jsme se sešli v pondělí 23. dubna ve společenském sále domu služeb v ulici Vodnická. Starosta krátkým proslovem přivítal do života 27 nově narozených občánků a rodičům předal dárkovou poukázku v hodnotě 500,– Kč a květinu. Součástí tohoto slavnostního okamžiku bylo i fotografování každé rodiny s miminkem fotografkou Petrou Hilmarovou. Sada fotografií je tak dalším dárkem, který od městské části rodiče s dětmi dostanou.

Všem přejeme touto cestou ještě jednou hodně štěstí, zdraví a lásky.

23.4. 2012 byli přivítáni: Jakub Římský, Miroslav Dupal, Eliška Šindelářová, Jiří Jelínek, Nella Vihanová, Anna Mlynáříková, Alžběta Kubeková, Marie Fialová, Barbora Sasková, Veronika Češková, Adriana Chmelařová, Eva Laušmanová, Jan Malina, Filip Rejšek, Alexandr Urban, Patrik Hoch, Šimon Valo, Antonín David, Vojtěch Polášek, Tomáš Majer, Jakub Lehovec, Tomáš Hrubča, Nela Černá, Jakub Jelínek, Václav Drbohlav a Jan Kořínek.

Fotografie si můžete prohlédnou zde.