Městská část Praha - Újezd - Kateřinské náměstí 465/1, 149 00 Praha 4 - Újezd u Průhonic
Tel.: 272690692, | e-mail: info@praha-ujezd.cz | datová schránka: 2w9bx6s

Vítání občánků 2011

Říjen 2011

Letošní druhé „vítání“ našich nejmenších spoluobčánků se konalo ve středu 5.října 2011. V odpoledních hodinách starosta Václav Drahorád přivítal v zasedací místnosti úřadu městské části 16 malých občánků. Rodiče se podepsali do pamětní knihy a obdrželi poukázku v hodnotě 500,– Kč na nákup zboží dle vlastního výběru v obchodě drogerie Algy. Součástí setkání bylo také společné fotografování rodičů s miminkem.

5.10.2011 byli přivítáni: Eleanor Drozdová, Jan Šimek, Josef Petřina, Victoria Vilišová, Matyáš Lapáček, Eliška Claudia Meier, Adéla Prostředníková, Karolína Petruželová, Vanessa Krůtová, Alexandr Brenn, Klára Pavlíková, Vojtěch Řeřicha, Nicolas Leonardo Tachecí, Jakub Lacina, František Švojgr a Matyáš Čáslava.

Všem přejeme touto cestou ještě jednou hodně štěstí, zdraví a lásky.

Fotografie si můžete prohlédnou zde.

Březen 2011

Středa 30. března byla dnem, kdy se v letošním roce poprvé konalo vítání nově narozených občánků. Od roku 2005, kdy byla tato tradice obnovena, je to již po dvaadvacáté, co jsme mohli v zasedací místnosti úřadu městské části přivítat nově narozené občánky. Tentokrát starosta předal 13 poukázek v hodnotě 500,– Kč na nákup zboží v obchodě s dětskými potřebami Špuntík. Poté, co se rodiče podepsali do „Knihy zápisů o uvítání do života“, fotografka paní Petra Hilmarová každou rodinu vyfotografovala.

30.3.2011 byli přivítáni: Karolína Kotvasová, Dominik Suchánek, Markéta Mašitová, Jáchym Perůtka, Jakub Schreib, Barbora Holá, Robert Stehlík, Stela Píšová, Magdalena Spěváková, Julie Ryglová, Klára Štěpánová, Aneta Anna Marková a Barbora Kvíčalová.

Všem přejeme touto cestou ještě jednou hodně štěstí, zdraví a lásky.

Fotografie si můžete prohlédnou zde.