Městská část Praha - Újezd - Kateřinské náměstí 465/1, 149 00 Praha 4 - Újezd u Průhonic
Tel.: 272690692, | e-mail: info@praha-ujezd.cz | datová schránka: 2w9bx6s

Vítání občánků 2010

Prosinec 2010

Středa 15. prosince byla dnem, kdy se v letošním roce potřetí konalo vítání nově narozených občánků. Starosta městské části Václav Drahorád společně se svým zástupcem Filipem Ranošem přivítali v zasedací místnosti úřadu městské části 14 malých spoluobčánků. Poté, co se rodiče podepsali do pamětní knihy, obdrželi dárkovou poukázku v hodnotě 500,– Kč na nákup zboží v obchodě s dětskými potřebami Špuntík. Dalším dárkem, který městská část dětem věnuje, je sada fotografií každé rodiny.

15. prosince byli přivítáni: Arnošt Trpišovský, Kateřina Bízková, Martin Klůs, Johana Jirsová, Andrej Turok, Šimon a Matěj Cízlovi, Viktoria Urbanová, Sofie Ella Ševčíková, Jiří Šafář, Matěj Vinopal, Eva Kroužková, Jiří a Lenka Petrovi.

Všem přejeme touto cestou ještě jednou hodně štěstí, zdraví a lásky.

Fotografie si můžete prohlédnout zde.

Květen 2010

Ve středu 12. května 2010 starosta Václav Drahorád přivítal v 15,00 hodin na úřadu městské části 15 našich nejmenších spoluobčánků. Společně se svou zástupkyní paní Julií Mikolášovou rodičům předal nákupní poukázku v hodnotě 500,– Kč na odběr zboží v obchodě s potřebami pro děti „Špuntík“ a květinu. Součástí „vítání občánků“ bylo také tradiční společné fotografování rodičů s miminkem.

12.5.2010 byli přivítáni: Kryštof Šmíd, Tomáš Hájek, Evelin Hájková, Jaroslav Šimánek, Elizabeth Isis Husárová, Matyáš Gerstl, Veronika Vlčková, Alfréd Drozd, Tereza Marešová, Patrik Vihan, Stanislav Škoda, Viktor Sova, Veronika Vašků, Lucie Květinová a Martin Pospíchal.

Všem přejeme touto cestou ještě jednou hodně štěstí, zdraví a lásky.

Fotografie si můžete prohlédnout zde.

Leden 2010

Středa 27. ledna byla dnem, kdy se v letošním roce poprvé konalo vítání nově narozených občánků. Starosta městské části Václav Drahorád společně se svou zástupkyní Julií Mikolášovou přivítali v zasedací místnosti úřadu městské části 11 malých spoluobčánků. Rodiče obdrželi dárkovou poukázku v hodnotě 500,– Kč na nákup dětského zboží , tričko se znakem městské části, květinu a sadu fotografií.

27. ledna byli přivítáni: Lukáš Purkrábek, Andrea Skácelová, Tomáš Votava, Viktorie Urbanová, Patrik David, Ondřej Jelínek, Lukáš Réba, Jakub Jirásek, Lukáš Hrubča, Alžběta Tauberová a Jakub Vopěnka.

Všem přejeme touto cestou ještě jednou hodně štěstí, zdraví a lásky.

Fotografie si můžete prohlédnout zde.