Městská část Praha - Újezd - Kateřinské náměstí 465/1, 149 00 Praha 4 - Újezd u Průhonic
Tel.: 272690692, | e-mail: info@praha-ujezd.cz | datová schránka: 2w9bx6s

Vítání občánků 2009

Září 2009

Před čtyřmi lety, v lednu roku 2005, byla po 14 letech obnovena tradice vítání nově narozených občánků v městské části. Do současné doby starostové či jejich zástupci přivítali již 196 dětí. Poslední setkání proběhlo 23. září 2009, kdy z rukou starosty převzali rodiče 16 malých občánků dárkovou poukázku v hodnotě 1 000,– Kč na odběr zboží v obchodě s dětskými potřebami, květinu a tričko ze znakem městské části. Součástí vítání občánků je také fotografování rodičů s miminky. Fotky jsou pak dalším dárkem, který městská část dětem věnuje.

23.9. 2009 byli přivítáni: Čeněk Dvořák, Oliver Bergman, Martin Sršeň, Tereza Tučková, Linda Brůnová, Lukáš Vlastník, Florentina Tachecí, Ondřej Stehlík, Dorina Šimůnková, Magdaléna Sojková, Matěj Ševít, Lukáš Vlk, Nicol Kudrnová, Nela Juráková, Barbora Štěpová a Barbora Bezpalcová.

Všem přejeme touto cestou ještě jednou hodně štěstí, zdraví a lásky.

Fotografie si můžete prohlédnou zde.

Červen 2009

Ve středu 10. června 2009 starosta Václav Drahorád přivítal v 15,00 hodin na úřadu městské části 9 nově narozených občánků. Společně se svou zástupkyní paní Julií Mikolášovou rodičům předal nákupní poukázku v hodnotě 1 000,– Kč na odběr zboží v obchodě s potřebami pro děti „Špuntík“, květinu a na památku pro miminko tričko se znakem městské části. Součástí „vítání občánků“ bylo také společné fotografování rodičů s miminkem.

10.6.2009 byli přivítáni: Šimon Svoboda, Lucie Domasová, Beáta Píšová, Filip Valo, Tereza Baláťová, Alice Duchoňová, Lukáš Michálek a Kryštof a Filip Červinkovi.

Všem přejeme touto cestou ještě jednou hodně štěstí, zdraví a lásky.

Fotografie si můžete prohlédnou zde.

Duben 2009

Letošní druhé „vítání“ našich nejmenších spoluobčánků se konalo ve středu 15. dubna 2009. V 15,00 hodin zástupkyně starosty paní Julie Mikolášová přivítala v zasedací místnosti úřadu městské části 7 malých občánků. Rodiče se tradičně podepsali do pamětní knihy, obdrželi nákupní poukázku na odběr zboží v obchodě s potřebami pro děti „Špuntík“ a na památku pro miminko tričko se znakem městské části. Poté co z rukou zástupkyně starosty maminky převzaly květinu, fotograf pan Ronald Hilmar každou rodinu vyfotografoval. Věříme, že sada fotografií, kterou každý nový občánek obdržel bude další milou vzpomínkou na tento slavnostní okamžik. 15.4.2009 byli přivítáni: Zuzana Kašparová, Dominika Lapáčková, Laura Marková, Tereza Vlková, Tereza Solimanová, Monika Dupalová a Ondřej Musil.

Všem přejeme touto cestou ještě jednou hodně štěstí, zdraví a lásky.

Fotografie si můžete prohlédnou zde.

Únor 2009

Středa 4. února byla dnem, kdy se v letošním roce poprvé konalo vítání nově narozených občánků. Zástupkyně starosty paní Julie Mikolášová přivítala v zasedací místnosti úřadu městské části 7 malých spoluobčánků. Rodičům předala nákupní poukázku v hodnotě 1.000,– Kč na odběr dětského zboží a květinu. Kromě těchto tradiční dárků dostalo každé miminko tričko se znakem městské části. Vzpomínku na tento slavnostní okamžik bude jistě připomínat i sada fotografií od pana Ronalda Hilmara, kterou také každý nový občánek obdržel.

4. února byli přivítáni: Veronika Potužníková, Veronika Vokurková, Tobiáš Bína, Gabriela Valentová, Pavlína Bočková, Johana Ryglová a Anna Marie Pfeiferová.

Všem přejeme touto cestou ještě jednou hodně štěstí, zdraví a lásky.

Fotografie si můžete prohlédnou zde.