Městská část Praha - Újezd - Kateřinské náměstí 465/1, 149 00 Praha 4 - Újezd u Průhonic
Tel.: 272690692, | e-mail: info@praha-ujezd.cz | datová schránka: 2w9bx6s

Vítání občánků 2008

Říjen 2008

1.října proběhlo setkání starosty Václava Drahoráda s 10 novými občánky. Rodiče svým podpisem do pamětní knihy, která bude uchována na úřadě pro příští generace, stvrdili skutečnost o narození dítěte v naší městské části. Starosta společně se svou zástupkyní předali rodičům nákupní poukázku v hodnotě 1.000,– Kč a maminkám květinu. Kancelář starosty se proměnila ve studio, kde se rodiče s dětmi fotografovali. Mezitím starosta zodpovídal otázky rodičů a hovořil s nimi o všem, co je zajímalo.

Slavnostního vítání občánků se zúčastnili Emma Květoňová, Magdalena Jirsová, Sára Holubová, Eliška Kutzendörferová, Justýna Vochalová, Julie Nováčková, Jáchym Jandourek, Kryštof Kopkáš, David Maxmilián Prachatický a David Daniel Marek.

Všem přejeme touto cestou ještě jednou hodně štěstí, zdraví a lásky.

Fotografie si můžete prohlédnou zde.

Květen 2008

Květen byl třetím měsícem v tomto roce, kdy starosta Václav Drahorád společně se svou zástupkyní paní Julií Mikolášovou v zasedací místnosti úřadu městské části přivítal naše nové spoluobčánky. Rodiče sedmi malých občánků obdrželi dárkovou poukázku v hodnotě 1 000,– Kč na odběr zboží v obchodě s dětským zbožím „Špuntík“ a zároveň se podepsali do pamětní knihy. Poté co z rukou starosty maminky převzaly růži, fotograf pan Ronald Hilmar každou rodinu vyfotografoval. Věříme, že sada fotografií, kterou každý nový občánek obdržel bude další milou vzpomínkou na tento slavnostní okamžik.

Dne 28. 5. 2008 byli přivítáni: Linda Štroffeková, Šárka Řeháčková, Valerie Vyleťalová, Daniel Vašků, David Laušman, Tomáš Sláma a Eliška Petáková. Všem ještě jednou touto cestou přejeme mnoho štěstí, zdraví a lásky.

Zde si můžete prohlédnout fotografie z vítání občánků.

Duben 2008

16. duben byl dnem, kdy jsme v zasedací místnosti úřadu městské části (letos již podruhé) přivítali 10 našich nejmenších spoluobčánků. Po uvítacím slovu starosty Václava Drahoráda byly rodičům předány dárkové poukázky. Místostarostka paní Julie Mikolášová předala maminkám květinu. Dalším dárečkem pro rodiče přivítaných miminek je série fotografií od pana Ronalda Hilmara.

Dne 16. 4. 2008 byli přivítáni: Jan Polášek, Matěj Michálek, Arnošt Drozd, Markéta Petrová, Anna Řeřichová, Kristýna Davidová, Nela Otmarová, Miriam Plchová, Valérie Drozdová a Klára Audrlická.

Všem ještě jednou touto cestou přejeme mnoho štěstí, zdraví a lásky.

Zde si můžete prohlédnout fotografie z vítání občánků.

Únor 2008

Poprvé v letošním roce starosta městské části Václav Drahorád společně s místostarostkou Julií Mikolášovou přivítal 8 našich nových spoluobčánků a rodičům předal dárkovou poukázku v hodnotě 1 000,– Kč na nákup dětského zboží. Rodiče vítání toho „svého“ občánka potvrdili podpisem do pamětní knihy. Věříme, že rodičům kromě květiny udělala radost i série fotografií od fotografa Ronalda Hilmara.

Ve středu 6. února 2008 byli přivítáni: David Král, Michal Tejkl, Josef Mlynářík, Lukáš Vacek, Kristýna Urbišová, Tereza Hrubčová, Veronika Železná a Kristýna Opočenská.

Všem ještě jednou touto cestou přejeme mnoho štěstí, zdraví a lásky.

Prohlédněte si fotografie z vítání nových občánků.