Městská část Praha - Újezd - Kateřinské náměstí 465/1, 149 00 Praha 4 - Újezd u Průhonic
Tel.: 272690692, | e-mail: info@praha-ujezd.cz | datová schránka: 2w9bx6s

Vítání občánků 2007

Listopad 2007

Letošní rok 2007 naposledy proběhlo na úřadu městské části „vítání občánků“. Starosta Václav Drahorád společně s místostarostkou paní Julií Mikolášovou přivítal v zasedací místnosti 9 malých občánků.

Jak se již stalo tradicí, rodiče obdrželi dárkovou poukázku v hodnotě 1 000,– Kč na odběr dětského zboží, sérii fotografií od pana Ronalda Hilmara a maminky květinu.

Ve středu 14. listopadu byli přivítáni: Ivan Křížek, Šimon Kvěch, , Štěpán Cvešpr, Jan Kašák, David Plešingr, Anna-Marie Dosoudilová, Sofie Gerstlová, Leila Chrzanowská a Alžběta Spěváková

Všem ještě jednou touto cestou přejeme mnoho štěstí, zdraví a lásky.

Prohlédněte si fotografie z vítání nových občánků.

Září 2007

Potřetí v letošním roce přivítal starosta Václav Drahorád společně se svou zástupkyní paní Julií Mikolášovou naše malé spoluobčánky. Rodiče dvou chlapečků a sedmi holčiček obdrželi tradiční dárky, a to dárkovou poukázku v hodnotě 1 000,– Kč na odběr zboží v obchodě s dětským zbožím „Špuntík“, květinu a sérii fotografií od fotografa pana Ronalda Hilmara.

Ve středu 12. září byli přivítáni: Ondřej Mikoláš, Jakub Horálek, Anna Kroužková, Anna Ryglová, Magdalena Veltruská, Karola Sušanková, Annemarie Tachecí, Eliška Valová a Barbora Vlková.

Všem ještě jednou touto cestou přejeme mnoho štěstí, zdraví a lásky.

Prohlédněte si fotografie z vítání nových občánků.

Duben 2007

Letos již podruhé přivítal starosta Václav Drahorád společně se svou zástupkyní paní Julií Mikolášovou v zasedací místnosti úřadu městské části naše nové spoluobčánky. Rodiče šesti malých občánků obdrželi dárkovou poukázku v hodnotě 1 000,– Kč na odběr zboží v obchodě s dětským zbožím „Špuntík“ a zároveň se podepsali do pamětní knihy. Poté co z rukou starosty maminky převzaly růži, fotograf pan Ronald Hilmar každou rodinu vyfotografoval. Věříme, že sada fotografií, kterou každý nový občánek obdržel bude další milou vzpomínkou na tento slavnostní okamžik.

Ve středu 25. dubna byli přivítáni: Lucie Teuberová, Iva Nejezchlebová, Kristina Fliedrová, Magdaléna Bízková, Antonín Kvíčala a Adam Liška. Všem ještě jednou touto cestou přejeme mnoho štěstí, zdraví a lásky.

Prohlédněte si fotografie z vítání nových občánků.

Únor 2007

V letošním roce poprvé proběhlo v zasedací místnosti úřadu městské části vítání našich nových spoluobčánků. Starosta pan Václav Drahorád společně se svou zástupkyní paní Julií Mikolášovou dne 21. února přivítal 14 občánků. Zároveň rodičům předal dárkové poukázky v hodnotě 1 000,– Kč na nákup dětského zboží v obchodě „Špuntík“, maminkám věnoval růži. Rodiče vítání toho „svého“ občánka potvrdili podpisem do pamětní knihy.

Další, věřím že milou tradicí se stává fotografování každé rodiny. Doufáme, že fotografie od pana Ronalda Hilmara udělají každému radost a stanou se milou vzpomínkou na tento slavnostní okamžik.

21. 2. 2007 byli přivítáni: Matěj Sojka, Jan Tamchyna, Silvie Homoláčová, Kateřina a Karolína Varajovi, Kateřina Štěpová, Sára Polonyiová, Nela Matějková, Tereza Sršňová, Eliška Kvěchová, Aneta Vacková, Tereza Hájková, Markéta Jirsová a Sára Švábová.

Prohlédněte si fotografie z vítání nových občánků.