Městská část Praha - Újezd - Kateřinské náměstí 465/1, 149 00 Praha 4 - Újezd u Průhonic
Tel.: 272690692, | e-mail: info@praha-ujezd.cz | datová schránka: 2w9bx6s

Vítání občánků 2006

Listopad 2006

Neuběhly ani tři měsíce a na úřadu městské části jsme mohli opět přivítat naše malé spoluobčánky. Pro pana starostu Václav Drahoráda to byla premiéra. V zasedací místnosti dne 15. listopadu přivítal 10 nových občánků a rodičům předal dárkovou poukázku v hodnotě 1 000,– Kč na nákup dětského zboží. Rodiče vítání toho „svého“ občánka potvrdili podpisem do pamětní knihy.

Věříme, že jsme rodiče potěšili fotografiemi, které budou vzpomínkou na tuto slavnostní chvíli, a že maminkám udělala radost květina, kterou převzaly z rukou starosty.

15. 11. 2006 byli přivítáni: Lucie Solimanová, Matěj Bezpalec, Dominik Vlach, Kateřina Zatloukalová, Lucie a Lukáš Krupičkovi, Filip Kašpar, Josef Prostředník, Lucie a Simona Rudolfovi.

Prohlédněte si fotografie z vítání nových občánků.

Září 2006

Po dlouhých 8 měsících jsem v září mohli v zasedací místnosti úřadu městské části opět přivítat naše nejmenší spoluobčánky. 20. září starosta městské části ing. Jiří Hrubý přivítal 15 nových občánků a rodičům předal dárkovou poukázku v hodnotě 1 000,– Kč na nákup dětského zboží. Rodiče vítání toho „svého“ občánka potvrdili podpisem do pamětní knihy.

20. září 2006 byli přivítáni: Adam Bittman, Tereza Drahorádová, Jakub Nováček, Karla Fialová, Oliver Štos, Richard Bednář, Josef Jindřich, Aleš Holinka, Julie Bínová, Nicole Vejmolová, Veronika Veselá, Tomáš Ptáčník, Adam Meca, Lenka Drbohlavová

Prohlédněte si fotografie z vítání nových občánků.

Leden 2006

V lednu starosta městské části ing. Jiří Hrubý přivítal 10 nových občánků a rodičům předal dárkovou poukázku v hodnotě 1 000,– Kč na nákup dětského zboží. Rodiče vítání toho „svého“ občánka potvrdili podpisem do pamětní knihy.

11. ledna 2006 byli přivítáni: Julie Dosoudilová, Adéla Musilová, Barbora Fialová, Natálie Sirowatková, Anežka Petáková, Alžběta Kopkášová, Martin Borovička, Jáchym Valenta, Matěj Holý a Julián Bouchat.

Prohlédněte si fotografie z vítání nových občánků.