Městská část Praha - Újezd - Kateřinské náměstí 465/1, 149 00 Praha 4 - Újezd u Průhonic
Tel.: 272690692, 272690545 | e-mail: info@praha-ujezd.cz | datová schránka: 2w9bx6s

Setkání se seniory 2014

LISTOPAD 2014

Ve středu 19. listopadu se v zasedací místnosti úřadu městské tradičně části sešli senioři, kteří ve IV. čtvrtletí letošního roku oslavili svá životní jubilea. Společně se starostou diskutovali o dění v městské části a na závěr setkání převzali peněžitý dar a přítomné ženy i květinu.

19. listopadu pozvání přijali: Zdeněk Babka, Josef Petr, Vladimír Hromádka, Maria Ziková, Vítězslav Šulc, Jaroslav Samek, Josef Stejskal, Stanislav Kouřil, Hedvika Kofránková, Jiří Vojtěch, Božena Kellerová, Hana Martínková, Arnošt Martínek a Jitka Hervířová.

Všem přejeme pevné zdraví, hodně štěstí a spokojenosti do dalších let.
Fotografie si můžete prohlédnout zde

ZÁŘÍ 2014

Ve středu 10. září se v zasedací místnosti úřadu městské tradičně části sešli senioři, kteří v III. čtvrtletí letošního roku oslavili svá životní jubilea. Společně se starostou diskutovali o dění v městské části a na závěr setkání převzali peněžitý dar a přítomné ženy i květinu.

10. září pozvání přijali: Zdenka Nováková, Renata Vraná, Alena Medřická, Jaroslava Votavová, Zdeněk Hříbek, Eva Ženatá, Václav Lhoták, Vlastimila Čápová, Marie Kolská, Eva Volerábová a Eva Holubíková.

Všem přejeme pevné zdraví, hodně štěstí a spokojenosti do dalších let.
Fotografie si můžete prohlédnou zde.

ČERVEN 2014

Ve středu 25. června se v zasedací místnosti úřadu městské tradičně části sešli senioři, kteří v II. čtvrtletí letošního roku oslavili svá životní jubilea. Společně se starostou diskutovali o dění v městské části a na závěr setkání převzali peněžitý dar a přítomné ženy i květinu.

25. června pozvání přijali: Jana Peterková, Jaroslava Gajdošová, Zdeňka Macasová, Josef Zabranský, Marie Kárová, Jiřina Opltová, Stanislav Šerák, Věra Davidová, Iva Kuklová, Zdeňka Bruková, František Havelka, František Zvelebil, Hana Javůrková, Zdeněk Staněček, Miroslav Janda, Jarmila Tánczosová, Hana Svobodová a Ivanka Richterová.

Všem přejeme pevné zdraví, hodně štěstí a spokojenosti do dalších let.

Fotografie si můžete prohlédnou zde.

BŘEZEN 2014

Ve středu 26. března se v zasedací místnosti úřadu městské části sešli senioři, kteří v I. čtvrtletí letošního roku oslavili svá životní jubilea. Společně se starostou diskutovali o dění v městské části a na závěr setkání převzali peněžitý dar a přítomné ženy i květinu.

26. března pozvání přijali: Jan Pěkný, Růžena Javůrková, Jan Vlk, Arnošt Drozd, Jaroslava Prášková, František Kára, Jan Grznár, Vlasta Suchopárová, Hana Marková, Juliana Nacházelová, Irina Juřinová, Věra Jiříková a Miloš Hervíř.

Všem přejeme pevné zdraví, hodně štěstí a spokojenosti do dalších let.

Fotografie si můžete prohlédnout zde.