Městská část Praha - Újezd - Kateřinské náměstí 465/1, 149 00 Praha 4 - Újezd u Průhonic
Tel.: 272690692, | e-mail: info@praha-ujezd.cz | datová schránka: 2w9bx6s

Vítání občánků 2014

Listopad 2014

Ve středu 26. listopadu přivítal starosta ve společenském sálu domu služeb 12 našich nejmenších spoluobčánků. Po krátkém proslovu předal rodičům dárkovou poukázku v hodnotě 500,– Kč na nákup zboží dle vlastního výběru v obchodě drogerie Algy. Součástí setkání bylo také společné fotografování rodičů s miminkem fotografkou Petrou Hilmarovou. Sada fotografií je dalším dárkem, který rodiče od městské části obdrží.
Všem přejeme touto cestou ještě jednou hodně štěstí, zdraví a lásky.

26. 11. byli přivítáni: Amálie Hnízdilová, Markéta Vojáková, Jindřich Šimánek, Anna Schneidler, Valerie Chmelařová, Ella Šmidmayerová, Kristýna Květoňová, Karolína Květoňová, Jan Charvát, Matěj Charvát, Jakub Kareta a Alfred Maxmilian Jakl.

Fotografie si můžete prohlédnout zde

Květen 2014

V úterý 20. května proběhlo první letošní vítání občánků, a to opět ve společenském sále domu služeb v ulici Vodnická. Starosta krátkým proslovem přivítal do života 8 nově narozených občánků Rodiče se poté podepsali do pamětní knihy a obdrželi poukázku v hodnotě 500,– Kč na nákup zboží dle vlastního výběru v obchodě drogerie Algy. Součástí setkání bylo také společné fotografování rodičů s miminkem fotografkou Petrou Hilmarovou.
Všem přejeme touto cestou ještě jednou hodně štěstí, zdraví a lásky.

20. 5. byli přivítáni: Richard Aubus, Martin Svoboda, Amelie Lilith Werner, Julie Mindžaková, Kateřina Kněžková, Natálie Kolářová, Sebastian Tomáš Dragoun a Adam Donát.

Fotografie si můžete prohlédnout zde