Městská část Praha - Újezd - Kateřinské náměstí 465/1, 149 00 Praha 4 - Újezd u Průhonic
Tel.: 272690692, 272690545 | e-mail: info@praha-ujezd.cz | datová schránka: 2w9bx6s

RUNGO – BĚŽECKÉ TRÉNINKY

Městská část převzala záštitu v projektu Rungo – běžecké tréninky. Povedou je zkušení běžci a licencovaní atletičtí trenéři a zaměří se na nejrůznější běžecké tréninkové metody.
První trénink se bude konat v pondělí 2. června v 17.30 hodin se startem od dětského hřiště u Milíčovského lesa v Kateřinkách.
Více informací získáte zde.

RUNGO.CZ – BĚHÁME SRDCEM

Městská část Praha – Újezd 15. března 2014 spoluorga­nizovala historicky první běžecké závody pro dospělé na našem katastrálním území. Do závodu bylo přihlášeno 201 závodníků z celé republiky. Běžci v deštivém počasí odstartovali na trať o délce cca 5 km z louky pod vysokým napětím blízko Milíčovského lesa. Trať dále vedla téměř po celém obvodu lesa od severní části k jižní a dále na východ k ul. Josefa Bíbrdlíka, tam zahnula prudce doleva a zamířila k Milíčovskému rybníku. Na závěr si běžci vyzkoušeli naše tři Milíčovské vrchy a ze severní části posledního z nich se blížili do cílové rovinky.
Závod byl rozdělen do několika věkových kategorií. Z naší městské části se účastnili tito závodníci: A. Vyskočilová (2. místo), H. Štěpánová (5.místo), D. Duchoň (1.místo) , J. Bezpalec (16.místo) a D. Hakl (4.místo). Zázemí pro účastníky poskytlo Gymnázium Jižní Město.
Více o závodu na odkazu http://rungo.idnes.cz/…/behani.aspx?…