Městská část Praha - Újezd - Kateřinské náměstí 465/1, 149 00 Praha 4 - Újezd u Průhonic
Tel.: 272690692, | e-mail: info@praha-ujezd.cz | datová schránka: 2w9bx6s

LISTOPAD 2016

Ve čtvrtek 10. listopadu proběhlo další letošní vítání občánků, a to opět ve společenském sále domu služeb v ulici Vodnická. Úvodem vystoupily děti z Mateřské školy Vodnická. Starosta pak krátkým proslovem přivítal do života 8 nově narozených občánků. Rodiče se poté podepsali do pamětní knihy a obdrželi poukázku v hodnotě 500 Kč na nákup zboží dle vlastního výběru v obchodě drogerie Algy. Součástí setkání bylo také společné fotografování rodičů s miminkem fotografkou Petrou Hilmarovou.
Všem přejeme touto cestou ještě jednou hodně štěstí, zdraví a lásky.
10. 11. 2016 byli přivítáni:David Rygl, Amélie Plchová, Zuzana Pártlová, Aneta Wolfová, Karel Šimek, Jonáš Rusnák, Aneta Janovská a Julie Chocholatá.
Fotografie si můžete prohlédnout zde.

DUBEN 2016

Ve čtvrtek 28. dubna přivítal starosta Václav Drahorád společně se svou zástupkyní paní Janou Draštíkovou ve společenském sálu domu služeb 8 našich nejmenších spoluobčánků. Po krátkém proslovu předali rodičům dárkovou poukázku v hodnotě 500 Kč na nákup zboží dle vlastního výběru v obchodě drogerie Algy. Součástí setkání bylo také společné fotografování rodičů s miminkem fotografkou Petrou Hilmarovou. Sada fotografií je dalším dárkem, který rodiče od městské části obdrželi.
Všem přejeme touto cestou ještě jednou hodně štěstí, zdraví a lásky.
28. 4. 2016 byli přivítáni: Terezie Vlčková, Anežka Matějková, Stella Stýblová, Vojtěch Limberský, Sofie Pechánková, Kristián Kouba, Antonín Šimek a Hana Češková.

Fotografie si můžete prohlédnout zde.