Městská část Praha - Újezd - Kateřinské náměstí 465/1, 149 00 Praha 4 - Újezd u Průhonic
Tel.: 272690692, | e-mail: info@praha-ujezd.cz | datová schránka: 2w9bx6s

DUBEN 2017

Ve čtvrtek 20. dubna proběhlo první letošní vítání občánků, a to opět ve společenském sále domu služeb v ulici Vodnická. Úvodem vystoupily děti z Mateřské školy Vodnická.
Starosta pak krátkým proslovem přivítal do života patnáct nově narozených občánků. Rodiče se poté podepsali do pamětní knihy a obdrželi poukázku v hodnotě 500 Kč na nákup zboží dle vlastního výběru v obchodech DM drogerie. Součástí setkání bylo také společné fotografování rodičů s miminkem fotografkou Petrou Hilmarovou.
Všem touto cestou přejeme ještě jednou hodně štěstí, zdraví a lásky.

20. 4. 2017 byli přivítáni: Štěpán Sojka, Alžběta Havrdová, Jakub Holý, Adam Svoboda, Matyáš Hlavatý, Lucie Kněžková, Filip Smětala, Valérie Grešlová, Sára Šafářová, Eliška Bačáková, Benedikt Oliver Šindlář, Robert Štěpaník, Jessika Varga, Vojtěch Rous a Vendula Bednářová.
Fotografie si můžete prohlédnout zde.

LISTOPAD 2017

Ve čtvrtek 9. listopadu proběhlo další letošní vítání občánků, tentokrát v nově zrekonstruované restauraci New Village na náměstí v Újezdu. Krásné prostory podtrhly slavnostní atmosféru celého odpoledne.
Úvodem vystoupily děti z Mateřské školy Vodnická. Starosta pak krátkým proslovem přivítal do života třináct nově narozených občánků. Rodiče se poté podepsali do pamětní knihy a obdrželi poukázku v hodnotě 500 Kč na nákup zboží dle vlastního výběru v obchodech DM drogerie. Součástí setkání bylo také společné fotografování rodičů s miminkem fotografkou Petrou Hilmarovou.
Všem přejeme touto cestou ještě jednou hodně štěstí, zdraví a lásky.

9. 11. 2017 byli přivítáni: Adéla Škodová, Anna Bilá, Stela Burešová, Jakub Foltán, Adam Dostál, Oliver Pokorný, Jaroslava Škodová, Deniel Stuchlík, Tobiáš Hříbek, Tereza Vojáková, Nina Michalíková, Jan Chludil a Eliška Gálová.
Fotografie si můžete prohlédnout zde.